آشتی محسن یگانه و فرزاد فرزین پس از ۴ سال

http://dl.sarinmusic.ir/1394/Bahman/cusyhj5c.jpg
«فرزاد فرزین» و «محسن یگانه» پس از چهار سال با یکدیگر دیدار و آشتی کردند
سارین موزیک – «فرزاد فرزین» و «محسن یگانه» دو چهره پرطرفدار موسیقی پاپ پس از ‌سال‌ها با یکدیگر دیدار کردند. این دو خواننده پاپ صبح امروز بیست و سوم بهمن در یکی از هتل‌های شهر شیراز همدیگر را ملاقات کردند و به مدت حدود یک ساعت گفتگو داشتند. به این ترتیب پرونده حواشی چند ساله میان آن دو بسته شد و ظاهرا فقط خاطرات خوب گذشته میان آنها باقی مانده است. محسن یگانه در حال حاضر برای یک اجرای ارگانی در شیراز است و فرزاد فرزین هم به دلیل اجرا در جشنواره موسیقی فجر در آن شهر حضور دارد و هر دو گروه در یک هتل اقامت دارند و همانجا محل ملاقات فرزین و یگانه بوده است.
«پیمان عیسی‌زاده»، مدیر برنامه‌های فرزین، هم در این دیدار حضور داشت؛ دیداری که طرفین صحبت‌های زیادی با یکدیگر داشتند. صحبت درباره کنسرت‌های آینده این دو خواننده در داخل و خارج از کشو، آلبوم «۶» با صدای فرزاد فرزین که طی روزهای آتی منتشر می‌شود و مرور خاطرات قدیم از جمله مهمترین صحبت‌هایی بوده که آنها در فضایی صمیمی بیان کرده اند.
البته مطابق شنیده های خبرنگار موسیقی ما، ظاهرا دو ماه قبل هم این دو خواننده دیدار کوتاهی با یکدیگر داشته‌اند اما گفتگوها و مدت زمانی که امروز آنها در کنار هم بودند، مفصل‌تر بوده است. آنها تصاویر این دیدار جالب را نیز در صفحات اینستاگرام شان قرار دادند تا یکی از جنجال های سال های اخیر موسیقی پاپ به خوبی و خوشی پایان یابد.
دیدار این دو خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ نقطه پایانی بر اختلافات چهار سال گذشته آنها بود؛ اختلافاتی که از زمستان سال ۹۰ و به دلیل شباهت میان بخش‌هایی از ملودی دو قطعه «سکوت» از آلبوم «رگ خواب» و «دوریت» از آلبوم «شلیک» آغاز شده بود و باعث ایجاد اختلاف میان این دو هنرمند و هواداران شان شده بود.
00:00
00:00
Loading the player ...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *