اولین نشست خبری میثم ابراهیمی برگزار شد

http://dl.sarinmusic.ir/1394/Tir/Mey-1.jpg

سارین موزیک : اولین نشست خبری « میثم ابراهیمی » خواننده آلبوم « تگرگ »

با خبرنگاران حوزه ی موسیقی برگزار شد .

در این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ داده شد

ادامه خبر را در ادامه مطلب بخوانید

میثم ابراهیمی که از سال ۱۳۸۶ با خواندن تیتراژ خانه فیروزه ای وارد حوزه ی موسیقی شد

میثم ابراهیمی ابتدا قاری قرآن بوده است

http://dl.sarinmusic.ir/1394/Tir/Mey-2.jpg

چرا تیتراژ درد سر های عظیم تکرار شد ؟

ابراهیمی همچنین در مورد تیتراژ سریال دردسر های عظیم ۲ و این که همان قطعه دردسرهای عظیم ۱ برای تیتراژ این سریال انتخاب شده است اشاره داشت که « برای این سریال چند کار ساختم اما آقای مهام تهیه کننده سریال اصرار داشتند که همان قطعه سری اول سریال برای سری دوم نیز در نظر گرفته شود و اگر صلاح ببینند قطعات جدید که برای این سریال ساخته ام را در میان سریال و به عناون قطعات میانی پخش خواهند کرد. »

چرا میثم ابراهیمی کنسرت نمیگذارد ؟

مبحث بعدی که به عنوان سوال از ابراهیمی پرسیده شد موضوع کنسرت نگذاشتن وی در طول این چند سال بود که ابراهیمی در پاسخ به این سوال اظهار داشت : « خیلی از دوستان هم صنف و همکار من که در اولین کنسرتشان بازخورد خوبی را نداشتند و با اسقبال خوبی مواجه نشدند. من تصمیم گرفتم که عجولانه تصمیم نگریم و پیش از برگزاری کنسرت جای پایم را سفت کنم.اما بعد از ماه مبارک رمضان قطعا تور کنسرت ها را آغاز خواهیم کرد و در تهران به روی صحنه می رویم.پس از تهران در شهرهای اصفهان ، شیراز ، اراک ، اهواز و … به روی صحنه خواهیم رفت.او همچنین در مورد شرکت برگزار کننده کنسرت گفت که هنوز شرکت خاصی را در نظر نگرفتیم.

http://dl.sarinmusic.ir/1394/Tir/Mey-3.jpg

چرا حضور میثم ابراهیمی در تلویزیون زیاد است ؟

بحث جنجالی این نشست مربوط به حضور زیاد ابراهیمی در صدا و سیما و تیتراژ هایی که خوانده است بود که وی در پاسخ گفت : « من هیچگونه فعالیتی در شبکه های ماهواره ای نداشته ام و صدا و سیما روی این قضیه بسیار حساس است و دلیل پررنگی حضور من در رسانه ملی به همین دلیل است.»

خبر همکاری با محمد علیزاده

در این نشست ، ابراهیمی خبر از انتشار یک قطعه دو صدائه با محمد علیزاده داد و تاریخ انتشار آن را بعد از ماه رمضان اعلام کرد.

آلبوم جدید خود را استارت زده اید ؟

میثم ابراهیمی : « دو قطعه از آلبوم جدید را تولید کرده ام و نکته ای که در مورد این آلبوم وجود دارد این است که قطعا فضای شادتر و اکتیو تری نسبت به دو آلبوم قبلی خواهد داشت و وحداقل سه قطعه شش و هشت را در این آلبوم قرار خواهم داد»

00:00
00:00
Loading the player ...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *