بازگشت علی عبدالمالکی به عرصه موسیقی

http://dl.sarinmusic.ir/1393/Farvardin/abdol-maleki-fullA-m.jpg

سارین موزیک : طی چند روز گذشته شاهد پیغام خداحافظی علی عبدالمالکی از موسیی بودیم که در فیس بوک ایشان این پیغام منتشر شد
اما حالا به گفته مدیر برنامه های علی عبدالمالکی این حرف علی عبدالمالکی یک تصمیم کاملا احساسی بوده
و آلبوم علی مثل اینکه هنوز ۱۰۰ درصد اماده نیست و در دست تنظیم کنندگان است«سامی آهنگری» (مدیر برنامه‌های این خواننده) درتوضیح دلایل این تصمیم و انتشار این صحبت‌ها از سوی عبدالمالکی گفت: «متاسفانه عده‌ای با عنوان کردن برخی اطلاعات نادرست درباره مجوز نگرفتن آلبوم این خواننده بهوی باعث شدند که او به یک باره و به صورت احساسی دست به چنین کاری بزند.»

وی افزود: ‌«این صحبت‌ها ناراحتی شدید علی عبدالمالکی را در پی داشت و باعث شد او به شدت احوالات کاری‌اش بهم بریزد و همه این فشار‌ها باعث شد چنین متنی منتشر شود. بعد از این اتفاق و با پیگیری‌هایی که صورت گرفت متوجه شدیم صحبت‌های این افراد به کل اشتباه بوده و به هیچ وجه صحت ندارد.»

آهنگری درباره آخرین اخبار از آلبوم عبدالمالکی که دو سه سالی هست قرار است منتشر شود نیز گفت: «شعرهای این آلبوم مجوز گرفته‌اند و قطعات در اختیار تنظیم کننده‌ها قرار گرفته‌اند و به محض اینکه تنظیم قطعات تمام شوند، آلبوم به بازار می‌آید. همه مراحل اداری نیز انجام شده و هیچ نگرانی‌ای وجود ندارد. امیدوارم در کمترین زمان ممکن بتوانیم بهترین آلبوم را جمع آوری و منتشر کنیم تا طرفداران این خواننده بالاخره شاهد انتشار نخستین اثر رسمی این خواننده در بازار موسیقی کشور باشند.»

00:00
00:00
Loading the player ...

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *