پیام صالحی : گروه آریان از هم نمیپاشد

http://dl.sarinmusic.ir/1393/Esfand/tn.jpg

سارین موزیک : در حالی که فقط ۲ روز از انتشار آلبوم گروه آریان میگذرد

به نظر میرسد که این آلبوم آخرین همکاری این گروه باشد اما پیام صالحی عضو این گروه در گفتگویی مفصل گفت :

 این آلبوم هرگز به معنی خداحافظی ما نیست و به زودی با اتفاقاتی غافلگیرکننده شاهد ادامه روند فعالیت‌های موسیقی آریان خواهید بود

ادامه مطلب را بخوانید

صالحی در ابتدای صحبت‌هایش گفت: «آریان مثل بچه من است و همه دوران جوانی و نوجوانی‌ام را با آن گذراندم. همه آرزوهای من با آریان محقق شد و ما در آن سالهای ابتدایی، جاده صاف کن موسیقی در کشور بودیم که توانستیم راهی را باز کنیم تا خیلی‌ها امروز بتوانند در این راه قدم بردارند و فعالیت هنری کنند.»

این خواننده درباره ادامه فعالیت های گروه هم گفت: «به خودم بابت همه آن سال‌ها افتخار می‌کنم و خوشحالم. راستش را بخواهید امروز بعد از برگزاری تعداد زیادی کنسرت در ایران و سراسر جهان و روزهای خوب زیادی که با این گروه و خاطراتش داشتیم، فقط از یک موضوع ناراحت و غمگینم و آن هم اینکه من امسال تمام سعی‌ام را کردم که بتوانم این گروه را نگه دارم و فعالیت‌هایش جاری باشد و بتوانیم همچنان خاطره سازی کنیم. اما فقط خواست و تلاش من کافی نبود و در این بازی من تنها بودم و دیگر دیر شده بود.»

پیام صالحی اعتقاد داشت: ‌ «درباره شرکت ترانه شرقی و تهیه کننده آلبوم و آقای رجب‌پور و آلبوم و علی پهلوان و بقیه اعضای گروه هم حرف‌های زیادی داشتم و دارم. ولی چون همه چیز بر این اساس است که وانمود شود که بعد از این آلبوم دیگر قرار نیست آریان حیات هنری داشته باشد، من از آقای رجب‌پور و بقیه همکارانشان در شرکت ترانه شرقی با تمام قلبم تشکر می‌کنم. انشاالله به محض آغاز اطلاع رسانی درباره آینده کاری‌ای که قرار است اتفاق بیفتد، همه به یک نتیجه مهم خواهیم رسید که رسم زمانه همیشه اینطور نمی‌ماند و هنر و هنرمند همیشه می‌تواند شروع دوباره‌ای را تجربه کند. من دلم را صاف کرده‌ام و این روز‌ها حال خوبی دارم و انتشار این آلبوم را هر چند با این همه سال تاخیر، به فال نیک می‌گیرم. هنر و هنرمند همیشه در طول تاریخ قضاوت شده‌اند و اصلا اینگونه نیست که با پنج سال و ده سال، خدشه‌ای روی رزومه کاری یک گروه یا یک فرد بیفتد. این راه ۱۵ سال پیش شروع شده و امروز با انرژی هواداران آریان، انگار بار دیگر ما متولد شده‌ایم و این آغازی خواهد بود برای دور جدیدی از فعالیت‌های ما و من همه تلاشم این است که همه اعضای آریان را بار دیگر کنار هم جمع کنیم و به زودی اتفاقی می‌افتد که این حرف من به همه ثابت خواهد شد.»

این خواننده که فعالیت‌های فردی خود را نیز با انتشار آلبوم «حس» از چند سال قبل پیش برده، در انتهای صحبت‌هایش  گفت: «آلبوم خداحافظ را به عنوان یادگاری بعد از ۱۵ سال فعالیت به طرفداران آریان تقدیم می‌کنیم و آن‌ها مطمئن باشند که این آلبوم هرگز به معنی خداحافظی همیشگی من نیست. به زودی و تا اواسط سال آینده اتفاقات خوبی قرار است رخ دهد و به زودی بر می‌گردم و بیشتر و بیشتر اطلاع رسانی می‌کنم.»

00:00
00:00
Loading the player ...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *